Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sediste za kola

0 MKD

Shitet nga: Marijana 17 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam sediste za vo kola, CHICCO do 18kg, ima dve pozicii, sedacka i lezecka, dobro socuvano, cena po dogovor
Marijana
070277486
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione