Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detsko krevetce

100 EUR

Shitet nga: Ane 15 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Detsko krevetce bez dusek belo so lila so cetiri fioki na ljiljanje. Koristeno samo 40 dena. ITNO
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione