Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detski velosiped

1 000 MKD

Shitet nga: оли 31 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
точаче, како нов малку возен, купен 2800, а го продавам 1000ден

(количка на ланец) четвороцикал за деца како нов да не речам нов купен 3800ден, го давам 2000 ден,

санка за на снег, со волан, брза како молња. как0 нова, купена 1700, а ја давам за 1000ден
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione