Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ѕидни сијалици за деца од Ikea-Месечина и ѕвезда

1 500 MKD

Shitet nga: Ирена 04 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Жолта месечина (30x23cm) и сина ѕвезда (28x28cm)
Ирена
071399392
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione