Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kolicka za bliznaci i dve sedista za kola

5 000 MKD

Shitet nga: Живко 07 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Бебешка количка за близнаци добро сочувана и ДВЕ седишта за во кола за деца
Живко
071354427
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione