Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detsko krevetce

5 500 MKD

Shitet nga: Elizabeta 15 Sht 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam novo detsko krevetce so dve fioki vredi da se vidi....Cenata ne e fiksna...
Elizabeta
077 708415
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione