Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kolicka za bliznaci

400 EUR

Shitet nga: Sanja 05 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam ubava kolicka za bliznaci 6vo 1 na Bebetto kolickata ima 2transportera,2korpi I 2sedista torbica site sedista mozat da se vrtat na dvete strani aluminiumska konstrukcija trkala sto moze da se pumpaat I amortizeri.Kolickata e prekrasna I vo odlicna sostojba.Kolickata e kupena 700 evra ja prodavam za 400evra.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione