Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVA DETSKA KOLICKA

4 500 MKD

Shitet nga: Елена 05 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам нова Бертони количка. Рачката има две позиции, бебето може да го гледате свртено кон себе додека ја туркате или во обратна стандардна позиција. Има зимска прекривка и торба за пелени. Боите се сива и загасита розе
Елена
070360875
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione