Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Transporter za bebinja

2 800 MKD

Shitet nga: Oglas Dje 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam transporter za bebinja Bebes, zelena boja, nov. Cena 2800, tel. 078 394 175
Leaflet
Në fillim