Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kolicka za bebe dete

Shitet nga: Mirjana 18 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam dve kolicki, edna zimska i edna letna. I dvete se sklopuvaat celosno, so site funkcii. Na ednata se vadi i sedisteto i moze da se koristi kako transporter ili sedise vo kola. I dvete se kako novi, odvaj koristeni. Cena: 4000 den pogolemata i 3000 den pomalata ili 6000 den zaedno. Moze da se vidat.
Mirjana
070788202
Në fillim