Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Maska detska soba malku koristena

6 500 MKD

Shitet nga: ТАЊА 21 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам машка детска соба (сина боја) добро сочувана речиси нова.Истата се состои од плакар,работна маса со 2 фиоки, клуб масичка и уште една маса.
ТАЊА
072 228 178
Leaflet
Në fillim