Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MUZICKI RELAKSATOR SO ADAPTER

4 500 MKD

Shitet nga: SVE ZA DECA 01 Qer 06:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
МУЗИЧКИ РЕЛАКСАТОР СО АДАПТЕР КОРИСТЕН МНОГУ МАЛКУ. ЛУЛАЊЕТО 5 БРЗИНИ , ТОНОТ НА МУЗИКАТА МОЖЕ ДА СЕ ПУШТИ И НАМАЛИ.
АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ПРАТИМЕ ВИДЕО ПРЕКУ VIBER, WHATSAPP.
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

SVE ZA DECA
070652457
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione