Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krevetce hranilka i sediste za avtomobil

4 700 MKD

Shitet nga: Andrea 28 Nën 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Продавам креветче со душече ( 3000ден. ), хранилка ( 700 ден ) и седиште за во автомобил ( 1000 ден )
Leaflet
Në fillim