Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detska soba cena POVOLNA

24 000 MKD

Shitet nga: Nadica 12 Maj 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Детска соба, добро зачувана, два кревети со душеци, биро за двајца и плакар во три дела, сите добро зачувани, за две деца
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione