Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bebeski dubak

1 000 MKD

Shitet nga: Mihajlo Vojtikiv 24 Maj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë

Udoben i zabaven za malite deca

Podloga za stapalata (mobilna)

Se podesuva na povekje nivoa (pogodno za transport i skladiranje)

Svetlosni i zvucni zanimacii za maloto dete (vo ispravna sostojba)
Mihajlo Vojtikiv
071247124


WhatsApp:
071247124
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione