Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kolicka sediste hranilka

Shitet nga: Verica 07 Gush 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Vo odlicna sostojba-Mnogu zacuvani
Leaflet
Në fillim