Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Patiki detski

30 EUR

Shitet nga: Converse 10 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhimet
Veshje
Prodavam orginal patiki convers niski crni detski br. 32
Patikite se novi doneseni od CH

Pracam po kargo !!!
Converse
077516112
Leaflet
Në fillim