Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za perenje sadovi

Shitet nga: Vladimir 24 Qer 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Enëlarëse
Prodhuesi
Beko
Modeli
DF
Se prodava masina za perenje sadovi Beko model DFS 1511 za 8 lica od 2014 god vo odlicna sostojba,upotrebena 20-30 pati.
Vladimir
071200617
Leaflet
Në fillim