Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za mienje sadovi Candy

8 500 MKD

Shitet nga: Maja 12 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Enëlarëse
Prodavam masina za perenje sadovi Candi,5 godini stara,nekoristena,kako nova,za 12 osobi
Leaflet
Në fillim