Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider

Shitet nga: Gostivari 23 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ne shitje jan,,,Na prodazba se,
Gostivari
070805134
Në fillim