Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider

14 000 MKD

Shitet nga: Frizider 15 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Frizider bloomberg
Od golemite
Kupeno 42.000
So garancija
Se prodava bidejki izseluvanje
Frizider
070727758
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione