Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider Favorit nov

8 000 MKD

Shitet nga: алексо 08 Gush 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Modeli
Favorit
Продавам фрижидер Фаворит нов не употребуван, со комора 50 литри.
алексо
070201052
Leaflet
Në fillim