Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za perenje alista

0 MKD

Shitet nga: Душко 05 Sht 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава нов и неупотребуван комбиниран фрижидер Wirpool;
3 години употребуванкомбиниран Самсунг, и
обичен вертикален фрижидер Кончар како и
нова неупотребувана машина за перење алишта Индесит и употребувана Беко.
Се продава и камин Франклин-Хрватски.
Душко
070410750
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione