Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zamrznuvac

0 MKD

Shitet nga: Biljana Nikolovska 05 Sht 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Gorenje
Prodavam zamrznuvac od 400 l vo ispravna sostojba mnogu povolno, cena po dogovor.info na tel 072246268 .
Biljana Nikolovska
070211675
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione