Frizider Gorenje

Shitet nga: Risto 06 Qer 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 MKD

Komuna: Kisella Voda, Shkup
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: International
Продавам користен фрижидер од марка Горење во одлична состојба сите делови се во функција и неоштетен и редовно чистен. Цена на на фрижидерот 2 600 денари.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim