Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LADILNIK FRIZIDER frigorifer REFRIGERATOR

230 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA Dje 13:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
LG
PROFESSIONAL COCA COLA .... 230 EURO
PROFESSIONAL SKOPSKO ....... 400 EURO
PROFESSIONAL TEKNA LINE ITALY ..... 1500 EURO
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
Celicna kolicka na trkala rrota çeliku mbi rrota 1 900 MKD
Paravan tenda ograda panel zardinieri 3 200 MKD
Svadbi svecensti balerini muzicko show -
FIOKI FIOKAR FORELJI 3 300 MKD
Në fillim