Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VITRINA LADILNIK FRIZIDER TEKNALINE 4400 NFP

2 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA 08 Jan 11:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
LG
PROFESSIONAL USED TEKNALINE - ITALY GLASS REFRIGERATOR 4400NFP ..... 2000 EURO
Dimensions:W = 670 ; D = 640 ; H = 1930

ПРОФЕСИОНАЛНЕН МАЛКУ КОРИСТЕН TEKNALINE - ITALY ФРИЖИДЕР ВИТРИНА МОДЕЛ 4400NFP ..... 2000 ЕУР
Dimensions:W = 670 ; D = 640 ; H = 1930
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
CD-R DVD-R CD DVD DISC BOX cd ddv kutii 0 EUR
Lavaman sadoper lavabo umivalnik INOX 0 EUR
NOVI grealki NEW heaters I RI ngrohje 490 MKD
INOX ROSTFRAJ GASTRO OPREMA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione