Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider

0 MKD

Shitet nga: Zo 20 Maj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Neo
Modeli
BC
Се продаваат фрижидер, електричен шпорет, термо акумулациона печка и аголна гарнитура со фотеља, прикажани на сликите. Поединечно или сите заедно.
Цена по договор, поволно.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione