Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider Samsung

9 000 MKD

Shitet nga: Magdalena 04 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava frizider Samsung vo ispravna sostojba 170/60cm komora za zamraznuvajne 90L i ladejne 200L
Magdalena
071384583
Leaflet
Në fillim