Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ladilnik i sanduk za dlaboko zamrznuvanje

8 000 MKD

Shitet nga: Константин Ѓорѓиески 09 Maj 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам:
- Ладилник Горење со димензии 144х59х58, цена 8000 ден.
- Сандук за длабоко замрзнување со димензии 88х76х62, цена 5000 ден.
Константин Ѓорѓиески
070 330-960
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione