Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gorenje Frizider

7 500 MKD

Shitet nga: Lile 03 Shk 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam Gorenje frizider bez komora 1.45/60cm godina dena sluzen 7.500 den.
Leaflet
Në fillim