Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider za sladoled

0 MKD

Shitet nga: једина 23 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam frizider so staklen lizgackii vraticki za sladoled i slicno. Cena po dogovor.
tel. 075 224 379
једина
075 224 379
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione