Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizideri vo odlicna sostojba

99 EUR

Shitet nga: aleksandar 08 Maj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Frizider so 10 piksni profesionalen za sladoled ili za salati kako nov mnogu malce koristen frizideri za dlaboko so stakla frizideri vertikalni so stakla za pijaloci frizider red bull
aleksandar
078646513
Leaflet
Në fillim