Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VERTIKALEN ZAMRZNUVAC

4 000 MKD

Shitet nga: BILJANA 08 Maj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
PRODAVAM DOBRO SOCUVAN I VO ODLICNA SOSTOJBA VERTIKALEN ZAMRZNUVAC SO 4 FIOKI.
BILJANA
070379972
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione