Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pravosmukalka a pepel Alfa Plam

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Idris Kompani 17 Mar 13:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
Правосмукалка за пепел Alfa Plam
5 слојна заштита
Издувен заштитен филтер
Усисен заштитен филтер
Заштитен филтер за мотор
Руфована платнена вреќа
Огноотпорно керамичко платно
1200W моќност
Idris Kompani
070261852
Leaflet
Peleti SPARROW 0 MKD
DYNAMIC Staklena panelna grealka 0 MKD
Kacigi za motor HAMACHI 0 MKD
Saksii za cvekinja 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione