Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sporet za parno greenje na DRVO

499 EUR

Shitet nga: Ismet 15 Sht 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Sporetot e star 2 sezoni upotrebeno .24 kw,za 180 m2.vo super stanje ..komplet se prodava poteklo od Srbija
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione