Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ŠPORED ZA PARNO

700 EUR

Shitet nga: Milan 28 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SE PRODAVA ŠPORET ZA PARNO, HRVATSKI MNOGU SOČUVAN KORISTEN 3 SEZONI 29 KW. 45 LITRI VODA, ODLIČNO GI TOPLI 200 KVADRATI. KUPEN 1400 EVRA.
Leaflet
Në fillim