Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sporet

40 000 MKD

Shitet nga: besnik ibraimi 21 Tet 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam qumbe za parno so drva hrvatski proizvod Centrometal kako nov.Upotreben e samo tri godini.Zaedno se prodavaat i site drugi neophondi elementi pumpi,ventili....se sto e potrebno - vi treba samo majstor za montaza ! Qumbeto zaedno so drugite elementi mi kostale 1550 euro. Cena samo 40 iljadi denari.


Shes qimbet per prano me dru prodhim kroat Centrometal.Eshte i perdorur vetem tre vjet-eshte si i ri.Se bashku me qimbetin i keni edhe te gjitha paisjet tjera te domosdoshme si pumpa,Ventila,qymka.....u duhet vetem mjeshter per ta montuar! Qimbeti se bashku me paisjen tjeter me ka kushtuar 1550 euro. Cmimi vetem 40 mije denare !
besnik ibraimi
071532500
Leaflet
Në fillim