Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Шпорет FAVORIT EC640 SF

6 000 MKD

Shitet nga: Jovan 04 Tet 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Modeli
Favorit
Шпорет FAVORIT EC640 SF, 4 рингли, рерна 71л.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione