Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricen sporet Koncar

3 500 MKD

4 000 MKD

Shitet nga: Kosta 23 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Modeli
Končar
Se prodava elektricen sporet Koncar so sirina 55 cm. Site ringli i rernata (gorniot i dolniot grejac) funkcioniraat besprekorno. Rernata ima termostat, svetilka i hronometar i staklena vrata koja se zatvara odlicno.
Proklucok za el. energija (kablite se vo prilog) e trofazen ili monofazen, zavisno od zelbata, koj priklucok moze da se izvede na lice mesto.

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione