Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka gusana

100 EUR

Shitet nga: dragan 08 Gush 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Plamen
Se prodava gusana pecka mnogu socuvana e prodava radi parno sto imam namesteno 100 evra ...i 2.5 termo pecka 30evra
Leaflet
Në fillim