Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sporet za parno

400 EUR

Shitet nga: Mirjana Trajkovska 29 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава пламен за на парно за 90 квадрати користен пола сезона.Цена 400 евра Скопје,подетални информации јавете се на бројот,во описот.
Mirjana Trajkovska
076438395
Në fillim