Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Шпорет за Дрва

12 000 MKD

Shitet nga: Benny 04 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Prodhuesi
Alfa Plam
Се продава шпоред за дрва Алфа Плам /90,користен само 2 сезони,заедно со бели ќумци.
Купено 29.000, а се продава за 12.000,поради ставајне на парно.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione