Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Plam 90

20 000 MKD

Shitet nga: Благица 26 Sht 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alfa Plam
Се продава шпорет на цврсто гориво АЛФА 90 користен само една грејна сезона
Благица
071241242
Në fillim