Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov elektricen mini sporet

Shitet nga: Jovan 22 Tet 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
El.sporet ima dve ringli, rerna i e potpolno nov kako od prodavnica. Nikogas ne e koristen.
Leaflet
Në fillim