Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sporet termo pecka trpezariska masa

0 MKD

Shitet nga: Половен мебел 08 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Gorenje
Продавам не многу користени електричен шпорет термо печка и маса поради селидба

стварите се во одлична состојба може слободно да ги видите

велес -
077534982
Половен мебел
077534982
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione