Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sporet na drva

4 000 MKD

Shitet nga: Ersan 27 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Се продава шпоред на дрва корсен само едно зимо но моше и договор во цената
Leaflet
Në fillim