Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za perenje i susenje

200 EUR

Shitet nga: Билјана Dje 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава машина за перење и сушење алишта ARISTON Hotpoint AQM8D 29 U Super Silent
• 8кг перење
• 6кг сушење
• 1200 вртежи

цена: ЕУР 200

контакт телефон: 070 22 55 27
Билјана
+38970 22 55 27
Në fillim