Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се придава машина за сушење веш

10 000 MKD

Shitet nga: Среќко 06 Maj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Машината е со кондензатор и е стара 2 години и е многу малку користена..
Среќко
075/36 99 37
Leaflet
Në fillim