Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za sadovi Siemens so umivalnik

150 EUR

Shitet nga: dime 09 Gush 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Itno prodavam masina za sadovi Siemens - Lady 480 so umivalnik, mnogu malku koristena
Leaflet
Në fillim